Dziś na boisku „Orlik” w Kowalu rozegrano finał Powiatu Włocławskiego w piłce nożnej dziewcząt.
Nasze zawodniczki w składzie:
Anna Szymańska
Monika Głębocka
Sylwia Jędrusiak
Weronika Lewandowska
Zosia Cywka
Weronika Durys
Klaudia Jędrusiak
Kinga Kacprzak
Zosia Stelmachowska
Malwina Gostkowska
zaprezentowały pełnię swoich umiejętności, ogromne zaangażowanie oraz świetną współpracę zespołową
Dzięki determinacji, waleczności i sportowemu charakterowi sięgnęły po najcenniejsze trofeum – złoty medal!
To zwycięstwo jest dowodem na to, że ciężka praca, pasja i wiara w sukces przynoszą wspaniałe efekty!
Dziewczyny pokazały klasę, serce do gry i prawdziwego ducha drużyny!
Uczennice do zawodów przygotowały: Aldona Baranowska-Kacprzak i Katarzyna Kapuścińska.
Jesteśmy z Was ogromnie dumni!




