Dzień Tolerancji i Dzień Życzliwości

Tydzień Tolerancji i Dzień Życzliwości w naszej szkole. 21 listopada młodzież naszej szkoły obchodziła Dzień Życzliwości. Z tej okazji został zorganizowany konkurs na najbardziej życzliwą osobę w szkole. Uczniowie biorąc pod uwagę kulturę słowa i zachowania, życzliwość, koleżeńskość i poszanowanie drugiej osoby swoje głosy oddawali do specjalnie przygotowanej skrzynki. W wyniku głosowania najbardziej życzliwą osobą okazała się Justyna Rakowska z 1 BS. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i mamy nadzieję, że Justyna w dalszym ciągu będzie wzorem życzliwości dla innych uczniów . Dodatkowo w ramach walki z szeroko rozumianą mową nienawiści w ubiegłym tygodniu został zorganizowany Dzień Tolerancji. Młodzież na małych karteczkach pisała personalne życzenia, które potem zostały przyczepione do drzewka szczęścia w szkolnej auli. Życzenia cieszyły się ogromną popularnością i dały dużo radości ze wspólnego działania.